Chwile z Pampers

Co to jest? · Tutorial · Warunki udziału

Odkryj pokój pampers na stacjach paliw ORLEN!

PKN ORLEN we współpracy z Pampers stworzyły przestrzeń zapewniającą komfortowy odpoczynek dla osób podróżujących z najmłodszymi. Specjalny pokój dla rodziców został wyposażony w przewijak, fotel do karmienia oraz mikrofalówkę.

Pokój Pampers

Wyjazd nad jezioro, w góry, a może wycieczka rowerowa za miasto? Prześlij do nas lipcową Chwilę z Pampers! Znajdź pokój Pampers na stacji Orlen podczas swojej podróży, udokumentuj go i wygraj miesięczny zapas pieluszek Pampers Pants!

Chcesz wygrać Chwile z Pampers?

  1. Zrób zdjęcie / nagraj krótki filmik, przedstawiający pokój Pampers na stacji Orlen :)

  2. Opublikuj post ze stworzonym zdjęciem / filmem na Twoich profilach społecznościowych i dodaj hashtagi: #ChwilezPampers, #KlubPampers, #WspolnieDbamyOBobasy. Pamiętaj, aby się upewnić, że Twój post jest publiczny!

  3. Prześlij zdjęcie do swojej Chwili z Pampers!

Prześlij Twoją Chwilę z Pampers!

W drodze z wakacji

Córeczka była zadowolona pomimo niedogodności w postaci ciemności panującej w pokoiku( była spalona żarówka).Mogłam w podróży spokojnie ją przewinąć i nakarmić.Dla mnie super

Głosy2
Ocena6

Uroczy pokój na Stacji Orlen

Na Stacji Orlen spotkało mnie miłe zaskoczenie po wejściu do pokoju przeznaczonego do zadbania o moje maleństwo. Okazało się, że pokój jest uroczy, słodko i cudownie urządzony. Nie spodziewałam się takich pięknych malunków na ścianie, krzesełek, ani fotelika. Jestem zachwycona!

Głosy3
Ocena10

Moje pierwsze szlaki

Pierwszy szlak Juleczki zaliczony i to prawie na wlasnych nóżkach. Super wycieczka oraz piękne widoki a pampersy świetnie się sprawdzily i zdały test na 6!!

Głosy2
Ocena7

Podziel się swoją Chwilą z Pampers:

Zgoda na pliki cookie