Chwile z Pampers

Co to jest? · Tutorial · Warunki udziału

Temat na wrzesień - #czasdlamamy!

Lato dobiegło końca, dlatego każda przerwa na odpoczynek jest ważna – szczególnie gdy jesteś mamą Maluszka. Wykorzystaj w pełni swoją chwilę dla siebie i pokaż nam jak Ty spędzasz swój #czasdlamamy!

Przerwa na kawę? Ulubiona lektura? A może serial? Podziel się z nami swoimi pomysłami i zainspiruj inne mamy. Niezależnie, czy Twoje dziecko śpi, bawi się ulubionymi zabawkami, czy może spędza czas z dziadkami, każda mama powinna znaleźć chwilę dla siebie. Prześlij do nas wrześniową Chwilę z Pampers i wygraj jeden z 3 miesięcznych zapasów pieluszek Pampers Pants! ;)

Zdobądź miesięczny zestaw Pampers Pants! Jak to zrobić?

  1. Zrób zdjęcie lub nagraj krótki filmik, przedstawiający to jak spędzasz swój #czasdlamamy :)
  2. Opublikuj post ze stworzonym zdjęciem / filmem na Twoich profilach społecznościowych i dodaj hashtagi: #ChwilezPampers, #KlubPampers, #czasdlamamy. Pamiętaj, aby się upewnić, że Twój post jest publiczny!
  3. Prześlij zdjęcie do swojej Chwili z Pampers!
Prześlij Twoją Chwilę z Pampers!

Moje chwile tylko dla mnie

Może to banalne, ale mój relaks zaczyna się dopiero w aucie. Chwilę tylko dla mnie, gdzie nie mam kontaktu ze światem, włączam muzykę i jestem tylko ja i moje auto. Tyle czasu zwlekałam by zrobić prawo jazdy, a teraz okazuje się, że jazda to wszystko co pomaga na stres, nerwy, zły humor. Odpręża mnie. Jeśli córka śpi, a mam możliwość, to wsiadam w auto i jadę choćby do spożywczaka, czy po prostu pojeździć bez celu. Chwilę dla mnie, gdzie jestem sama ze sobą na 100% to właśnie auto.

Głosy2
Ocena5

Wesele HEJ!

Wesele HEJ! Tak mama spędza wolny czas, dzieci u babci a mama się bawi do białego rana!

Głosy4
Ocena5

Podziel się swoją Chwilą z Pampers:

Zgoda na pliki cookie