Chwile z Pampers

Co to jest? | Tutorial | Warunki udziałuTemat na maj - #pampersmama!


26.05 to data szczególna, o której każda istniejąca lub przyszła matka z pewnością wie - jest to Dzień Matki. Pokaż nam, że jesteś #pampersmamą - bez względu na to, czy Twój Maluszek już się urodził, czy dopiero na niego czekasz! Prześlij do nas majową Chwilę z Pampers i wygraj miesięczny zapas pieluszek Pampers Pants! ;)

Chcesz wygrać Chwile z Pampers?

  1. Zrób zdjęcie / nagraj krótki filmik, przedstawiający więź między Tobą, a Twoim dzieckiem :)

  2. Opublikuj post ze stworzonym zdjęciem / filmem na Twoich profilach społecznościowych i dodaj hashtagi: #chwilezpampers, #KlubPampers, #pampersmama.
    Pamiętaj, aby się upewnić, że Twój post jest publiczny!

  3. Prześlij zdjęcie do swojej Chwili z Pampers!

Zwycięzcę nagrodzimy miesięcznym zestawem Pieluszek Pampers Pants!

Prześlij Twoją Chwilę z Pampers!

Więź na całe życie. Z pamiętnika majowej mamy.

Więź pomiędzy mamą a synem, to coś o niewyobrażalnej sile, niewidzialna nić, która łączy od chwili porodu, jednak każdy dzień uświadamia mi, że relacja syna z ojcem to coś niebywałego. Coś, czego nie są opisać się słowami #pampersmamy. Spojrzenia, uśmiechy, bliskość,wielka tęsknota, kiedy się rozstają, oczekiwanie na powrót z pracy...To prawdziwa magia, o której nie miałam pojęcia zanim stałam się mamą. Na dzień mamy, każdej z Was życzymy, by Wasza więź rosła w siłę!

Głosy3
Ocena10

uśmiech dziecka na bajce

Wspólne oglądanie bajek przy brzydkiej pogodzie zawsze działa:) no i uśmiech sie pojawił :) Maksiu potrafi zarazić uśmiechem każdego

Głosy3
Ocena4

Podziel się swoją Chwilą z Pampers: