Chwile z Pampers

Co to jest? · Tutorial · Warunki udziału

Temat na listopad - #siłamaluszków!

1 na 10 dzieci rodzi się zbyt wcześnie. Dla ich rodziców brak odpowiedniego rozmiaru pieluszki to tylko jeden z problemów, z którymi muszą się zmierzyć, dlatego niezbędna jest im wiedza i wsparcie w opiece nad wcześniakiem.

Ty też możesz wesprzeć wcześniaki dzięki akcji Pampers! Wystarczy, że kupisz jakiekolwiek pieluszki Pampers dla swojego dziecka i uwiecznisz tę chwilę na zdjęciu. Banalnie proste, prawda? Otóż każda zakupiona w sieci Carrefour paczka pieluszek to 1 zł dla Fundacji Wcześniak Rodzice - Rodzicom. Pochwal się nam, jak razem ze swoim Maluszkiem wspieracie ten szczytny cel - zróbcie zdjęcie w sklepie podczas zakupów pieluszek Pampers lub zaprezentujcie zakupiony zestaw w domu. Pokażcie nam, jak Mali niosą pomoc tym jeszcze Mniejszym i jak wielka może być #siłamaluszków!

Prześlij do nas listopadową Chwilę z Pampers i wygraj jeden z 3 miesięcznych zapasów pieluszek Pampers Pants! ;)

Zdobądź miesięczny zestaw Pampers Pants! Jak to zrobić?

  1. Pokaż nam jak razem ze swoim Maluszkiem wspieracie akcję Pampers dla wcześniaków! Zrób zdjęcie lub nagraj krótki filmik, na którym kupujecie pieluszki Pampers w sklepie lub prezentujecie zakupiony zestaw w domu.
  2. W opisie daj znać innym rodzicom o trwającej akcji Pampers i poinformuj ich, jak sami mogą wesprzeć ten szczytny cel.
  3. Opublikuj post ze stworzonym zdjęciem / filmem na Twoich profilach społecznościowych i dodaj hashtagi: #siłamaluszków #ChwilezPampers. Pamiętaj, aby się upewnić, że Twój post jest publiczny!
  4. Prześlij zdjęcie do swojej Chwili z Pampers!
Prześlij Twoją Chwilę z Pampers!

Miłość Taty daje siłę!

Tata to osoba, która nie tylko zajmuje się zabawą ale dba o bezpieczeństwo Maluszka i jego mamy. Tata Olka to prawdziwy bohater bo wnosi do swojej rodziny radość i wsparcie nie szczędząc czasu na śmiechy i wygłupy.

Podziel się swoją Chwilą z Pampers:

Zgoda na pliki cookie