Podziel się z nami Twoją Chwilą z Pampers

W celu udostępnienia publikacji w ramach sekcji „Chwili z Pampers”, upewnij się, że Twój post jest publiczny! W przeciwnym razie nie będziemy w stanie opublikować Twojego wpisu.

Facebook

Tuż pod dodawanym wpisem, po lewej stronie od przycisku "Opublikuj", znajdziesz ustawienia widoczności. Kliknij na przycisk i wybierz "Publiczne", aby inni Klubowicze mogli zobaczyć i ocenić Twój post.

Pamiętaj: Facebook zapamiętuje Twoje ostatnie ustawienia, także jeśli publikujesz kolejny post tylko dla znajomych, kliknij ponownie przycisk i zmień swoją widoczność na "Znajomi". Ustawienia widoczności mogą być zmienione nawet po dodaniu publikacji.

Instagram

Jeśli Twoje konto na Instagramie jest publiczne, Twoje posty będą widoczne dla innych. Jeśli Twoje konto jest "prywatne", możesz zmienić ustawienia prywatności za pomocą ustawień profilu.

W przypadku konta prywatnego możesz również ustawić określone posty jako publiczne, jeśli udostępnisz je na swoim Facebooku (z widocznością "Publiczny"). Jedynym warunkiem jest połączenie kont na Facebooku oraz Instagramie. Aby to zrobić wykonaj poniższe czynności:

YouTube

Przed przesłaniem filmu możesz zadecydować o tym, dla kogo będzie widoczny. W ustawieniach widoczności wybierz "Publiczny".

Widoczność publiczna w serwisie YouTube jest ustawiona domyślnie, w związku z czym Twoje wideo będzie widoczne dla każdego Klubowicza. To ustawienie może być później edytowane.

Wróć do Chwili z Pampers

Zgoda na pliki cookie