Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w Klubie Pampers.

Informacje ogólne

Czym jest Klub Pampers

W Klubie Pampers masz okazję, wypróbować produkty Pampers zupełnie bezpłatnie i podzielić się swoim doświadczeniem ze znajomymi, przyjaciółmi oraz tymi, którzy obserwują Cię na kanałach społecznościowych. Dodatkowo, masz okazję przekazać swoją opinię bezpośrednio do marki Pampers oraz podzielić się z nią swoimi wyjątkowymi chwilami z rodzicielstwa.

Jak to działa?

Aby dołączyć do projektów, musisz w pierwszej kolejności zarejestrować się do społeczności Klubu Pampers. Gdy już to zrobisz, będziesz mieć możliwość zgłaszania się do nowych projektów w Klubie Pampers całkowicie bezpłatnie. W każdym momencie możesz zaktualizować Twoje dane w ustawieniach Twojego profilu Klubu Pampers i na bieżąco brać udział w Misjach Klubu (np. wypełnienie krótkiej ankiety, czy drobne zadania do wykonania). W tzw. Chwilach z Pampers masz szansę podzielenia się wyjątkowymi sytuacjami z życia Twojej rodziny z innymi Klubowiczami Klubu Pampers.

Czy to jest bezpłatne?

Tak. Rejestracja i członkostwo w Klubie są całkowicie bezpłatne - nie ma opłat za uczestnictwo.

Jak mogę dołączyć do Klubu Pampers?

Wystarczy się zarejestrować.

Czy mogę się zalogować, korzystając z loginu do platformy pampers.pl?

Tak, do Klubu Pampers logujesz się przy użyciu tego samego loginu i hasła, co w przypadku platformy pampers.pl. Oznacza to również, że musisz posiadać konto na platformie pampers.pl, by móc zostać członkiem Klubu Pampers.

Czy otrzymam kartę klubową?

Nie, Twoje członkostwo w Klubie jest widoczne w Twoim profilu lub na stronie prywatnej, w związku z czym nie potrzebujesz karty klubowej.

Projekty Klubu Pampers

Jak mogę wziąć udział w projektach Klubu Pampers?

Formularz zgłoszeniowy do aktualnych projektów znajdziesz, po zalogowaniu się na swój profil Klubu Pampers. O nowych projektach będziemy Cię również informować mailowo. Możesz zgłosić się do każdego projektu, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego maluszka.

W których projektach Klubu Pampers mogę wziąć udział?

W każdym! Nawet jeśli nie otrzymałeś produktu do testów, możesz na bieżąco dzielić się opinią na blogu projektu oraz śledzić wpisy innych Klubowiczów.

Pieluchy Pampers

Czy wszystkie materiały z których składają się pieluchy Pampers, są bezpieczne dla dziecka?

Pieluchy, chusteczki nawilżające i pieluchomajtki Pampers są wykonane z materiałów, które były dokładnie testowane i ich bezpieczeństwo dla dziecka jest udowodnione. Materiały z których korzystamy, są powszechnie wykorzystywane w większości pieluch i chusteczek nawilżających. Są one bezpiecznie używane przez miliony dzieci na całym świecie każdego dnia.

Czy pieluchy Pampers mogą powodować wysypkę?

Pampers nie używa żadnych materiałów mogących spowodować wysypkę od pieluszki. Nowoczesne, wysoko chłonne pieluchy pomagają utrzymać zdrową skórę dziecka.

Co może powodować podrażnienia skóry?

Niestety, pojawienie się wysypki na skórze dziecka jest dość powszechnym problemem. Można przypisać je wielu czynnikom takim jak wprowadzenie nowej żywności w diecie dziecka lub podanie leku. Wysypka pieluszkowa występuje u ponad połowy dzieci w wieku od 4 miesięcy do 15 miesięcy. Takiej wysypce można bardzo łatwo przeciwdziałać, natychmiast zmieniając brudne pieluchy i utrzymując skórę dziecka w suchości.

Dlaczego pielucha mojego dziecka przecieka?

Ponieważ każde dziecko jest inne i ma inną wielkość – jeden rodzaj pieluch nie będzie pasować do wszystkich dzieci. Dla marki Pampers mierzymy tysiące dziecięcych nóg, pupek i talii, aby uzyskać właściwe dopasowanie, które pomoże zatrzymać przeciekanie. Czasami przecieki zdarzają się, ponieważ ściągacz pieluchy przy nóżkach lub w pasie nieznacznie się zawinie. Przeciągnięcie palcem wokół taśmy w pasie i nogawkach pomaga czasami zapewnić lepsze dopasowanie.

Inną przyczyną przeciekania może być niewystarczająca ilość materiału absorpcyjnego w stosunku do ilości moczu wydalanego przez dziecko. Jeśli Twoje dziecko osiągnęło już niemal górną granicę wagi dla pieluchy, z której obecnie korzysta, wskazane może być zastosowanie większego rozmiaru, który zawiera więcej materiału absorpcyjnego.

Czy kolorowe wzory na pieluchach Pampers są bezpieczne dla skóry mojego dziecka?

Tak. Nasze barwniki zostały zbadane i przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, mamy więc pewność, że nie zagrażają niemowlętom ani dzieciom. Nie wywołują alergii i są bezpieczne dla skóry. Są także powszechnie stosowane w innych produktach konsumenckich, soczewkach kontaktowych i opakowaniach spożywczych.

Czy wykonujecie testy pod kątem bezpieczeństwa przed wprowadzeniem zmian w pieluchach Pampers?

Zawsze gdy wprowadzamy zmiany w pieluchach Pampers, używamy do tego jedynie składników, które były wcześniej bezpiecznie używane w naszych pieluchach lub które zostały dokładnie sprawdzone i udowodniono ich nieszkodliwość. Prowadzimy szeroko zakrojone testy, które pozwalają mamom wypróbować nasze produkty w rzeczywistych sytuacjach. Dzięki temu spełniamy najwyższe branżowe standardy bezpieczeństwa, skuteczności i jakości.

Czy w pieluchach Pampers znajdują się jakiekolwiek środki chemiczne, które mogą spowodować oparzenia?

Nie. Pieluchy, chusteczki nawilżające i pieluchomajtki Pampers są stworzone z materiałów, które zostały dokładnie przetestowane i udowodniono ich nieszkodliwość. Materiały, z których korzystamy, są powszechnie wykorzystywane w większości pieluch i chusteczek nawilżających oraz stosowane bezpiecznie przez miliony dzieci na całym świecie.

Chusteczki nawilżające Pampers

Czy chusteczki nawilżające Pampers są łagodne dla wrażliwej skóry dziecka?

Tak. Chusteczki nawilżające Pampers były testowane klinicznie, aby zapewnić, że nie powodują alergii i nie podrażniają skóry. Udowodniono, że są one łagodne nawet dla wrażliwej skóry. Chusteczki nawilżające Pampers są łagodniejsze niż ściereczka i woda.

Czy chusteczek nawilżających Pampers mogę bezpiecznie używać do twarzy i rączek mojego dziecka?

Tak. Mimo że chusteczki nawilżające Pampers są zaprojektowane z myślą do użycia przy zmianie pieluchy, mamy nie muszą obawiać się stosować ich do innych części ciała — w tym do twarzy— mogą być stosowane przy każdej zmianie pieluch.

Zgoda na pliki cookie