bubu 17/04/2019 - 12:15

Misja #9

Czy Twój profil społecznościowy jest już gotowy na kolejny projekt? ;)

Dokładnie tak! Jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnego projektu, w którym będziemy chcieli zobaczyć aktywnych w social mediach mamusiów i tatusiów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z produktem z innymi followersami. Połącz swoje profile społecznościowe!

Połącz swoje profile społecznościowe

Jak to zrobić? To bardzo proste, kliknij na przycisk poniżej lub przejdź do zakładki "Ustawienia profilu", a następnie kliknij na "Połącz konta społecznościowe", aby dodać Twoje konta do Klubu Pampers.

Połącz swoje konta!


Zagłosuj!

Upewnij się, czy w Twoich ustawieniach masz zaznaczoną możliwość otrzymywania od nas mailingów, w przeciwnym razie nie będziemy mogli Cię informować drogą mailową o nadchodzących projektach! :(

Jak myślisz jakich produktów będzie dotyczyć nasz nowy projekt?

bubu 27/03/2019 - 17:59

Misja #8

W tej misji chcemy dowiedzieć się, gdzie będziesz szukać najlepszych ofert Pampers na wiosnę! Odpowiedz w ankiecie i pomóż innym dowiedzieć się, gdzie warto zajrzeć!

Zagłosuj!

Zagłosuj na swój ulubiony sklep i podziel się tą informacją z innymi rodzicami. Spraw, aby inni również mieli okazję na zakup pieluszek Pampers po atrakcyjnych cenach i nie przegapili najlepszych ofert w sklepach!

@A Ty? Gdzie najczęściej kupujesz pieluszki Pampers?

bubu 08/03/2019 - 16:23

Misja #7

Przeczytaj historię Pampers... i opowiedz nam swoją!

Od ponad 50 lat rodzice ufają marce Pampers w kwestii pielęgnacji swoich pociech. Pampers jest częścią Procter & Gamble i jest najlepiej sprzedającą się pieluszką na świecie. Każdego dnia pieluszki Pampers są noszone przez ponad 25 milionów dzieci w ponad 100 krajach.

Jak to się wszystko zaczęło?

Początkowo Victor Mills, który pracował dla Procter & Gamble, szukał prostszego sposobu na przewijanie swojego wnuka. Rezultatem jego pracy były narodziny jednorazowych pieluszek Pampers.

Teraz marka Pampers oferuje szeroką gamę pieluszek i chusteczek, aby zapewnić ochronę dziecka i komfort na każdym etapie jego rozwoju. Ponieważ chcemy, aby Twoje dziecko zaznało jak najwięcej miłości, wypoczynku i zabawy.

Zagłosuj!

bubu 13/02/2019 - 13:11

Misja #6

Tematyka dzieci i macierzyństwa w sieci!

Jakie treści związane z dzieckiem byłyby dla Ciebie najbardziej przydatne i interesujące? Gdzie szukasz niezbędnych informacji? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami i pomysłami w naszej najnowszej misji, abyśmy mogli dopasować Klub Pampers do Twoich potrzeb!

Nie czekaj i wykonaj szóstą misję już teraz!

Wypełnij misję!

@Jaka jest Twoja ulubiona strona, na której szukasz informacji dotyczących dzieci lub macierzyństwa?

Pampers-Team 15/01/2019 - 11:16

Misja #5

Podziel się swoim podejściem do produktów naturalnych!

W tej misji chcielibyśmy wiedzieć, w jaki sposób podchodzisz do zakupu naturalnych produktów dla swojego dziecka i jaki masz stosunek do produktów wykonanych z naturalnych składników.

Nie czekaj i wykonaj piątą misję już teraz!

Wypełnij misję!