Pampers-Team 08/10/2019 - 15:47

Misja #17

Nowe pieluszki Pampers Active Baby!

Być może znasz już niektóre funkcje pieluszek Pampers, ale czy wiesz jak zostały zaprojektowane nowe pieluszki Pampers Active Baby? Pampers pracuje nad tym, aby ułatwiać życie każdego rodzica. Dzięki innowacji zastosowanej w pieluszkach Pampers Active Baby nie musisz martwić się o przeciekanie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robi Twoje dziecko, Pampers zapewnia do 12 godzin ochrony przed przeciekaniem!

Misja 17

Co wyróżnia Pampers Active Baby?

3 chłonne kanaliki

3 chłonne kanaliki

Pomagają równomiernie rozprowadzać wilgoć wewnątrz pieluszki i utrzymywać ją z dala od skóry dziecka.

Dodatkowa warstwa chłonna “Sleep”

Dodatkowa warstwa chłonna “Sleep”

Dodatkowa warstwa chłonna “Sleep” pomaga szybko wchłonąć wilgoć i zapewnić suchość Twojemu Maluszkowi przez całą noc.

Chłonne mikroperełki Mikro Pearls™

Chłonne mikroperełki Mikro Pearls™

Warstwa z mikroperełkami wchłania wilgoć, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha aż do 12 godzin.

Elastyczne taśmy

Elastyczne taśmy

Pieluszki zapewniają wygodne dopasowanie oraz doskonałą ochronę przed przeciekaniem przez całą noc.

Miękkie jak bawełna

Miękkie jak bawełna

Górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka, jest miękka i sucha, aby zapewnić mu spokojną noc.

Zagłosuj!

Napisz koniecznie w komentarzu, czy próbowałeś już ulepszonych pieluszek Pampers Active Baby? :)

Pampers-Team 18/09/2019 - 17:10

Misja #16

Zaproś znajomych do Klubu Pampers!

Minął ponad rok odkąd wystartowaliśmy z Klubem Pampers. W tym czasie zrealizowaliśmy cztery projekty, piętnaście misji i dwanaście Chwili z Pampers. Dziękujemy, że jesteś z nami! Zaproś innych rodziców do Klubu Pampers!

Jako członek Klubu Pampers, testujesz i oceniasz produkty Pampers za darmo, udzielając opinii i wpływając na Twoją ulubioną markę. Dodatkowo w każdym miesiącu możesz konkurować o miesięczny zapas pieluszek w naszych Chwilach z Pampers, a co 3 miesiące brać udział w nowych projektach! A właśnie... zbliża nam się kolejna fantastyczna kampania, w której będziesz mógł przetestować pieluszki Pampers! Jakie to pieluszki, jesteś ciekawy? Już wkrótce wszystkie informacje!

W międzyczasie poinformuj inne mamy i tatusiów o Klubie Pampers i korzyściach, jakie oferuje. Im więcej nas jest, tym więcej wspaniałych projektów możemy zrobić dla Ciebie i Twoich bliskich!

Zagłosuj!

Napisz koniecznie w komentarzu, ilu znajomych udało Ci się zaprosić do Klubu Pampers? :)

bubu 04/09/2019 - 13:27

Misja #15

Twoja opinia o Chwilach z Pampers!

Klub Pampers jest stworzony z myślą o Tobie - o mamusiach, tatusiach, dziadkach, wszystkich tych, którzy lubią Pampers. Jesteś tutaj, aby kształtować Klub Pampers i działania, które w nim prowadzimy. Z Twoją pomocą w naszej misji chcielibyśmy skupić się na Chwilach z Pampers i dowiedzieć się, co myślisz o naszych comiesięcznych konkursach! Czy bierzesz w nich udział? Jeśli nie to dlaczego? Co możemy zmienić, aby udział w nich był interesujący? Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!

Misja #15 Zwycięzcy jedenastej Chwili z Pampers - ewelina21, Jadzkab oraz Hiszpania12!

Podziel się swoją opinią!

Wypełnij misję #15 i oceń Chwile z Pampers, w krótkiej ankiecie, która pozwoli nam zrozumieć Twoje potrzeby. Przesłane odpowiedzi i rekomendacje, będziemy intentyswnie analizować, a wszystko po to, aby Twoja obecność w Klubie Pampers, była dla Ciebie jak najbardziej wartościowa! :)

Wypełnij misję 15!

Formulasz aktywny jest do 19 września.

Formularz wypełniony? Koniecznie napisz w komentarzu :)

bubu 19/08/2019 - 09:55

Misja #14

Nauka korzystania z ubikacji jest jednym z najważniejszych wyzwań wczesnego dzieciństwa. Lecz zanim Twoje dziecko może ją opanować, musi być gotowe biologicznie i emocjonalnie. Różne dzieci gotowe są w różnym czasie i nie ma to nic wspólnego z inteligencją, osobowością, czy motywacją.

Misja 14

Opanowanie korzystania z ubikacji wymaga połączenia wielu osobnych zdolności w odpowiednią kombinację, takich jak umiejętność zinterpretowania sygnałów dawanych przez ciało, rozebranie się, kontrola nad jelitami i pęcherzem oraz mycie rąk.

1. Przygotowanie

 • Kup nocnik - wiele dzieci czuje się pewniej, zaczynając od stawianego na podłodze, zamiast takiego, który mocuje się na muszli. Korzystając z nocnika, dziecko będzie się czuło bezpieczniej, niż korzystając z toalety dla dorosłych.
 • Ustaw nocnik w wygodnym miejscu, w którym dziecko spędza większość czasu. Nie musi to być łazienka, nocnik może stać w rogu pokoju zabaw. Łatwość dostępu jest na początku ważna.

2. Nauka

 • Niech Twoje dziecko trenuje raz lub dwa razy dziennie siadanie na nocniku też w ubraniu. Pozwól mu wstać, kiedy tylko zechce. Twoim celem jest oswojenie dziecka z nocnikiem.
 • Chwal dziecko na każdym kroku, nawet przy tych drobnych i tych nie całkiem zakończonych próbach sukcesem. Bądź w dobrym humorze. Pamiętaj, że jest to osiągnięcie dziecka, nie Twoje.
 • Kiedy Twoje dziecko będzie już swobodnie siadać na nocniku w ubraniu, niech zacznie trenować siadanie na nim bez ubrania. To pomaga mu zaznajomić się z ideą zdejmowania ubrania przed udaniem się do ubikacji. Pozwala mu też poczuć, jakie to wrażenie, gdy nocnik dotyka skóry.
 • Po kilku dniach, kiedy dziecko wypróżni się w pieluchę, pokaż mu, jak wrzucasz ją do nocnika, aby zobaczyło, gdzie kupka powinna się znaleźć. Wyjaśnij, że to jest miejsce na siusiu i kupkę. (Dzieci w tym wieku zaczynają pojmować, że niektóre rzeczy, powinny znajdować się w konkretnych miejscach).
 • Bądź czujna na oznaki, że Twoje dziecko musi się załatwić. Niektóre dzieci po prostu powiedzą Ci o tym. Inne będą robić miny, chrząkać lub ustawiać się w konkretnej pozycji. Kiedy to nastąpi, zapytaj, czy musi się załatwić.
 • Pokaż dziecku, jak siadasz na ubikacji. Jeśli nocnik jest w łazience, niech dziecko usiądzie na nim w tym samym czasie. Chłopcom łatwiej jest siusiać, jeśli najpierw nauczą się tego w pozycji siedzącej. Jeśli zaczną od siusiania na stojąco, czasami będą powstrzymywać się przed siadaniem przy wypróżnianiu; jest to zbyt dezorientujące.
 • Niech ćwiczą mycie rąk mydłem i wodą za każdym razem, kiedy wstają z nocnika, nawet jeśli nic nie zrobiły.
 • Dziecko powinno nosić ubranie łatwe do zdjęcia , takie jak spodenki, które może szybko ściągnąć bez rozpinania guzików, lub sukienka. To zwiększa szansę na sukces. Możesz też zacząć od pozwolenia dziecku na bieganie po domu bez spodenek. Zaproponuj, że co godzinę będziesz przypominać mu o korzystaniu z nocnika. To pomoże mu nauczyć się interpretować sygnały swojego organizmu.

3. Wzmacnianie prawidłowych zachowań

 • Chwal często swoje dziecko na każdym etapie nauki. Jest także dobrym pomysłem chwalenie go, gdy powie Ci, że musi skorzystać z ubikacji, nawet jeśli właśnie go o to zapytałaś.
 • Spodziewaj się pomyłek, szczególnie na początku. Nie złość się: to tylko wydłuży sprawę. Jeśli dziecko opiera się przy próbowaniu nowych rzeczy, prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowe. Po prostu odpuść i spróbuj ponownie za kilka dni lub nawet tygodni.
 • Pamiętaj, że niektóre małe dzieci boją się dźwięku i czynności spuszczania wody. Jeśli jest to dla dziecka nieprzyjemne, nie zmuszaj go do spuszczania wody – zrób to, kiedy wyjdzie z łazienki. Obawa ta zwykle przemija po kilku miesiącach.

źródło: https://www.pampers.pl/dziecko-uczace-sie-chodzic/nauka-korzystania-z-nocnika/artykul/nauka-korzystania-z-nocnika-porady-krok-po-kroku

Pieluszki Pampers Pants i Pampers Premium Care Pants pomagają w procesie edukacji i nauce korzystania z nocnika. Pozwalają zwiększyć pewność siebie najmłodszych, ponieważ wyglądają podobnie jak bielizna dorosłych, przez co dzieci czują się „dorośle”. Ponadto zapewniają bezpieczeństwo, więc nie musisz się martwić o „wypadki”, a dodatkowo są łatwe w użyciu, dzięki czemu małe dzieci mogą je samodzielnie zakładać i zdejmować, co pomaga im w niezależności.

Zagłosuj!

bubu 17/07/2019 - 16:00

Misja #13

Pampers Splashers - nie pęcznieje w wodzie jak zwykłe pieluszki

Jednorazowe pieluchy do pływania Pampers Splashers: stworzone do zabawy w basenie, na plaży i w parku wodnym. Dzięki jednorazowym pieluchom do pływania Pampers Splashers Twoje dziecko może pluskać się do woli. Pampers Splashers nie pęcznieją w wodzie jak zwykłe pieluszki, zapewniając Twojemu dziecku wygodne dopasowanie, nawet gdy są mokre.

Splashers

Co wyróżnia Pampers Splashers?

Nie pęcznieje w wodzie

Nie pęcznieje w wodzie

Zabawa w wodzie bez efektu pełnej pieluchy. W przeciwieństwie do zwykłych pieluszek, pieluszki do pływania Pampers Splashers zapewniają ochronę i nie pęcznieją w wodzie, dzięki czemu Twój maluszek może się swobodnie pluskać.

Podwójna ochrona przed przeciekaniem Dual Leak-Guard Barriers®

Podwójna ochrona przed przeciekaniem Dual Leak-Guard Barriers®

Dobre zabezpieczenie w wodzie. Podwójna ochrona przeciekaniem Dual Leak-Guard Barriers sprawia, że krawędzie pieluszki idealnie przylegają do nóżek dziecka, dzięki czemu jej zawartość nie wydostaje się na zewnątrz.

Elastyczna taśma wokół talii 360°

Elastyczna taśma wokół talii 360°

Pieluszki do pływania Pampers Splashers jako jedyne posiadają elastyczną taśmę wokół talii, która dopasowuje się do ciała podobnie jak strój kąpielowy, a Ty z łatwością założysz je lub zdejmiesz nawet wtedy, gdy będą mokre.

Łatwe w rozdzieraniu boczki

Łatwe w rozdzieraniu boczki

Szybka i łatwa zmiana pieluszki. Pampers Splashers posiadają specjalnie boczki, które łatwo rozedrzesz, gdy nadejdzie potrzeba.

Zagłosuj!

Koniecznie napisz w komentarzu jakie są Twoje wrażenia o Pampers Splashers! :)

Zgoda na pliki cookie