magda_klubpampers 16/01/2020 - 11:28

Misja #23

Coraz więcej z nas robi zakupy przez internet. Niezależnie czy chodzi o ubrania, artykuły spożywcze czy produkty dla dzieci - z dnia na dzień mamy coraz większy wybór. Szeroka gama różnorodnych produktów i ich dostępność w sklepach internetowych na pewno kusi... jednak oprócz plusów są też minusy, którym koniecznie trzeba się dobrze przyjrzeć.

Zakupy przez internet

Jakie korzyści wynikają z zakupów online oraz jakich problemów możemy się po nich spodziewać? Tego chcielibyśmy się od Was dowiedzieć w tej Misji.

Według nas kupowanie pieluszek przez internet to dobra opcja, zwłaszcza kiedy chcemy zaopatrzyć się większą ilość paczek. W tej sytuacji kurier przyniesie nam zamówienie pod same drzwi! To ogromna wygoda dla każdej Mamy z małym dzieckiem.
Z drugiej strony na każdego kuriera trzeba czekać, a nie zawsze pojawia się on na czas... Nie każda z nas może sobie na to pozwolić, grafik bywa napięty!

A Ty? Co o tym myślisz? Zdarza Ci się robić zakupy online? Jakie są, według Ciebie, największe wady i zalety kupowania pieluszek drogą internetową?
Weź udział w krótkiej ankiecie i daj nam znać, co sądzisz na ten temat!

Wypełnij Misję 23!


W którym sklepie internetowym znajdujesz najkorzystniejsze oferty pieluszek Pampers? Które punkty stacjonarne należą do Twoich ulubionych i dlaczego? Napisz w komentarzu!

2 Komentarze

maddiepumpkin • 21/01/2020 - 16:47

Dla mnie najwygodniej jest kupować przez Internet. Pan kurier wszystko przytarga pod same drzwi;) zazwyczaj kupuje na eMAG bo często są tam jakieś kody rabatowe do wykorzystania. Ale jak potrzebuję na szybko to zazwyczaj zachodzę do Rossmanna gdyż jest na każdym kroku.

Olala • 30/01/2020 - 12:17

Ja również zazwyczaj robie zakupy przez internet. Nie musze nosić i dźwigać produktów, a tak to wszystko zostaje mi doręczone do domu bezpośrednio. Jeśli nie zdążą mi przyjść pieluszki czy inne zakupy, chodzę do lokalnych sklepów obok mojego dom :)

magda_klubpampers • 30/01/2020 - 14:17

@Olala: Podoba nam się Twój sposób na robienie pieluszkowych zapasów :)

Powrót do góry

Zgoda na pliki cookie