Misje Pampers

Misje Pampers

Dołącz do najnowszej misji Pampers!

13/08/2018 - 21/04/2022

magda_klubpampers 04/06/2020 - 15:40

Misja #32

W miarę jak Twoje dziecko dziecko rośnie i zaczyna poznawać świat, może być Ci coraz trudniej za nim nadążyć - to normalne! Zwłaszcza przewijanie może stać się nie lada wyzwaniem - nie raz będziesz musiała gonić swojego Maluszka po domu po to, by zyskać chociaż ułamek jego uwagi i móc założyć mu świeżą pieluszkę.

Misja #32

Pampers Pants - zaprojektowane z myślą o szybkim przewijaniu

Pieluszki Pampers Pants zostały zaprojektowane specjalnie po to, by pomóc rodzicom, którzy potrzebują szybszego i łatwiejszego sposobu na przewijanie swojego ruchliwego dziecka. Pieluchomajtki nie tylko zapewnią Twojemu Maluszkowi chłonność i wygodę, do jakich przyzwyczaiły go standardowe pieluszki na taśmy, ale też usprawnią proces zakładania i zdejmowania zużytej pieluszki. Dzięki rewolucyjnemu fasonowi typu "Pants", Twoje dziecko może po prostu wejść nóżkami w pieluszkę, podciągnąć ją i iść dalej! Zdjęcie jej będzie równie szybkie i bezproblemowe - zadbają o to łatwo-rozdzieralne boczki. Dzięki Pampers Pants pieluszka zostaje zmieniona w mgnieniu oka, a Maluszek może natychmiast wrócić do beztroskiej zabawy!

Przydatne wskazówki dla szybszej zmiany pieluszki

  1. Niech czas przewijania stanie sie zabawą! Spróbujcie razem liczyć, by sprawdzić ile zajmuje Wam zmiana pieluszki, a za każdym razem postarajcie się wykonać zadanie jeszcze szybciej. Możecie też wymyślić piosenkę lub specjalną rymowankę na tę okazję - przy częstym przewijaniu szybko nauczycie się jej na pamięć.

  2. Jeśli Twoje dziecko jest właśnie w trakcie zabawy lub innej, ważnej dla niego czynności, daj mu znać, że czas na zmianę pieluszki. To ważne, byś pozwoliła mu zdecydować, czy chce zrobić to od razu, czy dopiero poźniej, kiedy już skończy ze swoimi zajęciami.

  3. Zaangażuj swoje dziecko w proces zmiany pieluszki - poproś je, aby przyniosło świeże ubranko, lub wyjęło z opakowania chusteczki nawilżane. Spraw, by Twój Maluszek czuł, że ma ważne zadanie do wykonania!


Jakie są Twoje sposoby na szybką i sprawną zmianę pieluszki? Daj znać w komentarzu!

10 Komentarze

pysialka Verified Połącz przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych ze swoim profilem, aby Twoje konto zostało zweryfikowane. 07/06/2020 - 21:17

Moj sposob to daje zabawke do reki albo skarpetki aby sie zajal.chwilke

Daaruniaa Verified Połącz przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych ze swoim profilem, aby Twoje konto zostało zweryfikowane. 09/06/2020 - 19:04

Super z tą piosenką albo liczeniem, chyba będę musiała wypróbować bo zmiana pieluszki u blisko 2 latka to nie lada wyzwanie... Zwłaszcza dla ciężarnej mamuśki:D
Narazie zajmujemy rączki jakąś zabawką bo bardzo chcą pomagać :]

Delfinek2412 • 09/06/2020 - 23:08

Pampers Pants to rewelacyjny produkt. Moja córka nie ma czasu na zmienianie pieluszki, bo szkoda marnować czas 🤣 Pantsy szybko i sprawnie się zmienia. A Diana może w nich robić co tylko wymyśli, nie krępują ruchów dziecka, nie gniotą w brzuszek. Są idealne dla małego ruchliwego dziecka.

anq1801 Verified Połącz przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych ze swoim profilem, aby Twoje konto zostało zweryfikowane. 18/06/2020 - 23:40

My musimy zacząć chyba przygodę z Pantsami ponieważ zmiana pieluszki u Naszej 15 miesięcznej Apolonki staje się coraz większym wyzwaniem :D Córeczka lubi podawać nowego pampersa a brudną pieluszkę wynosić do kosza z brudnymi pampersami ;)

AnnaMaria86 • 05/07/2020 - 04:52

Daje synowi krem który stosujemy przy każdej zmianie pieluszki i pozwalam mu trochę nabrać na paluszek i samemu się posmarować chociaż czasem krem ląduje na brzuszku hi hi

Slodkiegugu • 29/07/2020 - 09:50

Mój Skarbek zaczął aktywnie uczestniczyć przy zmianie pieluszki. Ciężko mu wylezec tych parę chwil. Ale dajemy radę. Na chwilę obecną daje mu do rączek opakowanie z kremem które obraca raczkami z każdej strony.

wieruszowskie_trojaczki • 27/08/2020 - 21:54

Zmiana trzech pieluszek jednocześnie to nie lada wyzwanie. Kładę trojaki obok siebie i idzie taśmowo a że mają prawie 7mcy to tu się kopną, tu się szturchną albo jeden przekręca się na drugiego. No cóż chociaż wesoło jest i cała trójka na oku.

Sylwek_1993 Verified Połącz przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych ze swoim profilem, aby Twoje konto zostało zweryfikowane. 03/09/2020 - 07:43

Ja pantsy będę niedługo wprowadzać. Zobaczymy czy mi spasują wogóle u mojego 5 miesięcznego malucha. Starszej córce zakładam pantsy tylko na noc lub w dłuższą podróż.

KarolinaGabriela • 06/03/2022 - 11:39

Gadanie do dziecka, wygłupy żeby się chwile czymś zajeło😅

Wigierol • 23/03/2022 - 18:42

Dawanie smoka , bądź przewijanie dziecka na brzuchu żeby miało co robić

Powrót do góry

Zgoda na pliki cookie