bubu 19/06/2019 - 15:41

Finał projektu Pampers Premium Care!

Właśnie nadszedł ostatni dzień naszego wspólnego projektu z pieluszkami Pampers Premium Care. Chcielibyśmy podziękować Ci za aktywny udział w projekcie - wszystkie piękne zdjęcia przesłane do galerii, stworzone publikacje, a przede wszystkim za merytoryczne i szczere opinie dotyczące pieluszek. Teraz pora na Twoje najważniejsze zadanie - podsumowanie projektu ankiecie końcowej.

Finał projektu Pampers Premium Care!

Linki do wszystkich stworzonych przez siebie publikacji, recenzji możesz przesyłać do 30 czerwca - klikając tutaj lub po zalogowaniu się na swoim koncie.

Jeśli zaraportowałaś już wszystkie swoje aktywności - podziel się swoją szczerą opinią o produkcie w ankiecie końcowej. Nie czekaj i wypełnij ją już teraz!

Ankieta końcowa


Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii dotyczących pieluszek, poniżej przykład jednej z nich - napisana przez mkdelux:

Pampers Premium Care to mercedes wśród pieluszek, mają wszystko by zapewnić komfort małemu człowiekowi, ich struktura sprawia że skóra dziecka oddycha. Pieluszki te są najbardziej chłonne wśród wszystkich, które mieliśmy okazję z Ignasiem testować, przesypia cała noc w jednej pieluszce i nie trzeba go budzić zmianą, dlatego jego sen jest spokojniejszy, uwielbiamy Premium Care.

A Tobie, co najbardziej podobało się w naszym wspólnym projekcie i pieluszkach Pampers Premium Care? :)

bubu 12/06/2019 - 14:45

Twoje zadania w projekcie!

Koniec projektu nadchodzi wielkimi krokami, dlatego upewnij się, że wykonałaś wszystkie zadania w projekcie Pampers Premium Care! Zapoznaj się z listą zadań Klubowicza i wykonaj zaległe aktywności!

Twoje zadania w projekcie!

 1. Dodaj post na Twoich profilach społecznościowych

  Opublikuj zdjęcie na Instagramie lub Facebooku, przedstawiające Wasze radosne chwile! W swoim opisie umieść kilka zdań na temat pieluszek Pampers oraz hashtagi #KomfortPampers, #KlubPampers i #PremiumCare

 2. Napisz opinię

  Dodaj swoją opinię na wyznaczonych dla Ciebie platformach, które zostały do Ciebie wysłane w wiadomości e-mail. Jeśli nie otrzymałaś wiadomości e-mail, sprawdź foldery takie jak: spam, powiadomienia, społeczność, oferty i inne.

 3. Zaraportuj swoją aktywność!

  Podziel się z nami linkiem do swoich publikacji oraz dodanej opinii. Nie możemy ich przegapić! Swoją aktywność zaraportuj za pośrednictwem odpowiedniego formularza.

 4. Zbierz opinie

  Zaproś przyjaciół i baw się dobrze, wykonując testy dotyku, policzka i chłonności lub elastyczności. Książeczka badania opinii dołączona do Twojego zestawu pomoże Ci zebrać opinie innych osób na temat pieluszek Premium Care. Zebrane wyniki prześlij klikając tutaj.

Zagłosuj!

bubu 07/06/2019 - 13:08

Książeczka badania opinii

Siłą projektu Pampers Premium Care są nie tylko Klubowicze, ale również ich znajomi, którzy mają szansę wypróbować oraz podzielić się opinią o produkcie!

Wyślij swoje badanie opinii

Od czego zacząć?

Przy pomocy książeczki "badania opinii" możesz przeprowadzić badanie opinii wśród 20 osób - przyjaciółek, zajomych, czy koleżanek. Pamiętaj, nie ograniczaj się wyłącznie do tych znajomych, którzy brali udział w Twoich testach!

Co później?

Za pośrednictwem formularza "Wyślij swoje badanie opinii", przenieś odpowiedzi z wersji drukowanej, wypełnionej przez osobę, która wzięła udział w Twoim badaniu, na wersję online, do której dostęp masz tylko Ty.

Prześlij wyniki badania opinii!


Zaznacz odpowiedź!

A Ty, przeprowadziłeś już badanie opinii wśród swoich znajomych z dziećmi?

Tak, przeprowadziłem i przesłałem już wyniki badania opinii.

83 Deklaracje, 49%

Tak, przeprowadziłem już wyniki badania opinii, muszę je tylko przenieść na wersję online.

82 Deklaracje, 48%

Nie, jeszcze nie przeprowadziłem badania opinii wśród swoich znajomych, ale planuję to zrobić podczas najbliższego spotkania.

5 Deklaracje, 3%

bubu 05/06/2019 - 10:40

Twoja opinia w sieci!

Jednym z Twoich zadań Klubowicza jest napisanie opinii na wyznaczonej platformie do oceny produktu. Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią o pieluszkach Pampers Premium Care, aby inni rodzice rozważający ich zakup, mogli dowiedzieć się więcej!

Twoja opinia w sieci!

Gdzie napisać recenzję?

Dzisiaj powinnaś otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do wyznaczonych dla Ciebie platform. Jeśli nie widzisz wiadomości e-mail, sprawdź foldery takie jak: spam, powiadomienia, społeczność, oferty i inne.

Jak napisać wartościową recenzję?

O czym pamiętać?

 • Spraw, aby opinia była zwięzła. Maksymalna długość to 5 zdań.
 • Oceń skuteczność działania pieluszek.
 • Zwróć uwagę na miękkość oraz elastyczność materiału.

Czego unikać?

 • Twoja opinia nie może być formą reklamy - oceń produkt rzetelnie!
 • Twoja opinia nie może zawierać informacji o projekcie i Klubie Pampers - administratorzy innych stron uznają takie treści za formę reklamy.
 • Nie dodawaj hashtagów projektu do swojej opinii.

Pamiętaj!
Powiadom nas o napisaniu swojej opinii i prześlij do niej link za pośrednictwem - raportu z aktywności w projekcie!

Zaraportuj swoją aktywność!

A Ty, napisałaś już swoją recenzję? :D

bubu 31/05/2019 - 09:40

Zainspiruj innych rodziców przeprowadzając wspólne testy!

Po odebraniu paczki od kuriera i zapoznaniu się z jej zawartością, poznaj funkcje Pampers Premium Care! Przeczytaj instrukcję do testów otrzymanej przez Ciebie pieluszki i znajdź odpowiedzi na pytania:

 1. Test dotyku

  Czy ta pieluszka jest wystarczająco miękka dla wrażliwej skóry mojego dziecka?

 2. Test chłonności (#zespółPremiumCare)

  Czy ta pieluszka wchłonie wszystko, bez podrażniania skóry mojego dziecka?

 3. Test policzka

  Czy ta pieluszka utrzymuje suchość?

 4. Test elastyczności (#zespółPremiumCarePants)

  Czy pieluszka jest wystarczająco elastyczna, aby dopasowała się do kształtów i ruchów mojego dziecka?

Zainspiruj innych rodziców publikując testy na swoich profilach społecznościowych!

Zaproś inne mamy na testy!

Testy pieluszki to świetna okazja do pokazania Pampers Premium Care innym rodzicom. Zaproś przyjaciół i baw się dobrze, wykonując testy dotyku, policzka i chłonności lub elastyczności. Sprawdź przewodnik projektu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić! :) Książeczka badania opinii dołączona do Twojego zestawu pomoże Ci zebrać opinie innych osób na temat pieluszek Premium Care.
Prześlij wyniki badania

Podziel się wynikami swoich testów na profilach społecznościowych! W opisie wspomnij, jak oceniasz działanie pieluszki oraz ich miękkość! Pamiętaj, aby dodać hashtagi: #KomfortPampers, #KlubPampers oraz #PremiumCare
Prześlij link do publikacji

@ A Ty wykonałeś już testy z pieluszkami Pampers Premium Care?

Zgoda na pliki cookie