Pampers Premium Care

Projekt Pampers Premium Care - kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

16/05/2019 - 28/06/2019

bubu 19/06/2019 - 15:41

Finał projektu Pampers Premium Care!

Właśnie nadszedł ostatni dzień naszego wspólnego projektu z pieluszkami Pampers Premium Care. Chcielibyśmy podziękować Ci za aktywny udział w projekcie - wszystkie piękne zdjęcia przesłane do galerii, stworzone publikacje, a przede wszystkim za merytoryczne i szczere opinie dotyczące pieluszek. Teraz pora na Twoje najważniejsze zadanie - podsumowanie projektu ankiecie końcowej.

Finał projektu Pampers Premium Care!

Linki do wszystkich stworzonych przez siebie publikacji, recenzji możesz przesyłać do 30 czerwca - klikając tutaj lub po zalogowaniu się na swoim koncie.

Jeśli zaraportowałaś już wszystkie swoje aktywności - podziel się swoją szczerą opinią o produkcie w ankiecie końcowej. Nie czekaj i wypełnij ją już teraz!

Ankieta końcowa


Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii dotyczących pieluszek, poniżej przykład jednej z nich - napisana przez mkdelux:

Pampers Premium Care to mercedes wśród pieluszek, mają wszystko by zapewnić komfort małemu człowiekowi, ich struktura sprawia że skóra dziecka oddycha. Pieluszki te są najbardziej chłonne wśród wszystkich, które mieliśmy okazję z Ignasiem testować, przesypia cała noc w jednej pieluszce i nie trzeba go budzić zmianą, dlatego jego sen jest spokojniejszy, uwielbiamy Premium Care.

A Tobie, co najbardziej podobało się w naszym wspólnym projekcie i pieluszkach Pampers Premium Care? :)

Brak komentarza
Zgoda na pliki cookie