Pampers Pure

Projekt Pampers Pure - kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

03/04/2019 - 22/05/2019

bubu 08/05/2019 - 11:54

Dziękujemy za udział w projekcie Pampers Pure - czas na Twoją ocenę!

W ciągu ostatnich 4 tygodni wspólnie odkrywaliśmy nowe pieluszki Pampers Pure - ich cechy oraz główne zalety, które odróżniają je od innych pieluszek. Wspaniale było porozmawiać z Tobą o składzie pieluszki, jej designie i kwestiach dotyczących zrównoważonego rozwoju Pampers.

Dziękujemy!

Chcielibyśmy podziękować Ci za aktywny udział, dzielenie się opiniami i sugestiami oraz rozpowszechnianie świadomości o nowych pieluszkach wśród innych rodziców osobiście i onlinowo.

Teraz przychodzi czas na wypełnienie ankiety podsumowującej projekt, w której możesz podzielić się z nami swoim ogólnym wrażeniem na temat projektu oraz pieluszek Pure. Jesteśmy niesamowicie ciekawi Twoich przemyśleń i chcielibyśmy podzielić się nimi z marką Pampers.

Ankieta podsumowująca projekt


Nie czekaj, wypełnij ankietę końcową i zwiększ swoją szansę na zestaw pieluszek i chusteczek Pampers Pure po zakończeniu projektu! Przypominamy - 100 najaktywniejszych osób otrzyma do testów produkty a linii Pampers Pure!


Mamy nadzieję, że podobał ci się projekt i okazja poznania nowych pieluszek Pampers Pure oraz innych członków Klubu Pampers. Poniżej kilka Waszych komentarzy :)

Kamcia93:

Świetny projekt, bardzo się cieszę że dbacie o naturalność i ograniczacie chemię. Każda nowość coraz lepsza, mam nadzieję że się sprawdzą, jeszcze nigdy nie miałam nic do zarzucenia marce więc tym bardziej jestem ciekawa 😊


marta_916:

Jak najbardziej jestem podekscytowana nowością i tym projektem! Wspieram ochronę środowiska i cieszę się, że naturalne materiały mogą zabezpieczać pupę mojego malca :D


Pamiętaj, aby na bieżąco sprawdzać wiadomości e-mail oraz zakładki takie jak oferty, spam, społeczności, gdzie przez przypadek może trafić nasz mail! Wyniki już 15 maja! :)

@ Co najbardziej podobało Ci się w naszym projekcie? Jakie tematy były dla Ciebie najbardziej interesujące?

bubu 29/04/2019 - 15:52

Przypomnijmy sobie wszystko, czego dowiedzieliśmy się o Pampers Pure!

Powoli kończy się nasza 4-tygodniowa przygoda z pieluszkami Pampers Pure. Poświęciliśmy uwagę kilku tematom, dlatego chcielibyśmy podsumować najważniejsze funkcje i zalety pieluszek Pure!

Cechy i zalety pieluszek Pampers Pure

12h

100% ochrona Pampers

Nie powinieneś być zmuszany do kompromisu, dlatego pieluszki Pampers Pure Protection oferują do 12 godzin niezawodnej ochrony przed przeciekaniem i posiadają wskaźnik wilgotności dla dodatkowej pewności.

dermo

0% perfum, chloru i parabenów

Pieluszki Pampers Pure Protection nie zawierają żadnych płynów, ani żadnej z 26 substancji zaklasyfikowanych jako alergeny w dyrektywie UE.

cotton

Ulepszona bawełna

Wykonane z bawełny i miękkich włókien roślinnych. Wszystko ze zrównoważonych źródeł i innych starannie wybranych materiałów.

Dla szczęśliwej skóry Twojego dziecka

0% perfum, chloru i lateksu - zapewnia 100% suchości od Pampers. Jest udowodnione klinicznie, że pieluszki Pure są hipoalergiczne dla wrażliwej skóry dziecka. Z racji, iż Twoje dziecko zasługuje na staranną pielęgnację skóry bez kompromisów, pieluszki Pampers Pure Protection zapewniają niezawodne uczucie suchości przez okres do 12 godzin.

Dzięki wesołym zdjęciom i wskaźnikowi wilgotności, są bardziej urocze i pomagają rodzicom dowiedzieć się, kiedy nadszedł czas na zmianę. Pieluszki Pampers Pure Protection wykonane są z puszystej pulpy, pochodzącej ze zrównoważonych źródeł, przy użyciu 100% odnawialnej energii elektrycznej.

Co mówią inni rodzice o nowych pieluszkach? Udostępnij im informacje o nowych Pampers Pure na Twoich mediach społecznościowych!

bubu 26/04/2019 - 13:59

Dbamy o świat Twojego dziecka!

Nie ma dla nas nic ważniejszego niż szczęśliwy i zdrowy rozwój dzieci. Bierzemy tę odpowiedzialność do serca i inspirujemy się do produkcji coraz to lepszych produktów, które pomagają utrzymać skórę dziecka tak suchą i wygodną, jak tylko to możliwe.

Dbamy o świat Twojego dziecka! W miarę rozwoju naszych produktów, musimy działać bardzo odpowiedzialnie. Oznacza to ciągłe poszukiwanie sposobów, na stworzenie coraz to lepszych produktów dla Twojego dziecka, dbając również o świat, w którym Twoje dziecko rośnie. Dlatego jednym z naszych głównych celów jest zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, aby pomóc tym i innym pokoleniom w osiągnięciu lepszej przyszłości, która będzie korzystna dla rozwoju dziecka.

Zrównoważony rozwój Pampers: zmniejszamy nasz wpływ na środowisko!

Chcemy stworzyć bezpieczny świat dla dzieci na całym świecie. Dlatego staramy się nadzorować cały cykl życia naszych produktów i pracujemy nad zmniejszeniem potencjalnego wpływu na środowisko ze strony łańcucha dostaw, naszej własnej produkcji i utylizacji. Posiadamy doświadczenie w zmniejszaniu śladu środowiskowego naszej pieluszki poprzez ciągłe innowacje:

Lepsze pieluszki z mniejszej ilości materiału

 • Największą szansą na zmniejszenie wpływu na środowisko jest skupienie się na zmniejszeniu ilości materiału, przy jednoczesnym zachowaniu zapewnianej ochrony.

Bardziej nowoczesna produkcja oznacza, że potrzebujemy mniej zasobów do produkcji pieluszek

 • Większość naszych zakładów obecnie nie eksportuje dziś żadnych odpadów na wysypiska, co oznacza, że wszystko, co dociera do tych zakładów, jest wykorzystywane. Naszym celem jest włączenie i rozwinięcie wszystkich fabryk Pampers w ten sam sposób. Dlatego musimy stale poszukiwać innowacyjnych sposobów recyklingu lub ponownego wykorzystania naszych odpadów.

Energia odnawialna, zrównoważone zasoby

 • Naszym celem jest wykorzystanie materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wydajności i najlepszych standardów bezpieczeństwa dzieci.

Czy wiesz że...

w 2014 r. jedna z naszych największych fabryk na Targówku jako pierwsza wyprodukowała Pampersy, wykorzystując 100% energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, takich jak słońce, wiatr i woda. Ale nie przestajemy, próbujemy wprowadzić tę samą praktykę w naszych innych fabrykach! :)

Pampers Pure! Staramy się robić postępy, ale wiemy, że musimy jeszcze przejść długą drogę. Dlatego wciąż będziemy poszukiwać sposobów na poprawę!

Udostępnij stronę innym rodzicom i powiedz nam, co myślisz o działaniach Pampers, w celu zmniejszenia wpływu na środowisko? :)

bubu 23/04/2019 - 16:32

0% perfum, chloru i parabenów

Pampers Pure zostały zaprojektowany z myślą o rodzicach, poszukujących produktów na bazie roślin bez uszczerbku na ich wydajności. Podobnie jak wszystkie nasze pieluszki, Pampers Pure są w 100% bezpieczne dla delikatnej skóry Twojego dziecka. Są testowane dermatologicznie i certyfikowane zgodnie ze Standardem 100 przez OEKO-TEX, spełniając jeden z najbardziej rygorystycznych wymogów certyfikacyjnych dla produktów dla niemowląt noszonych blisko skóry.

0% perfum, chloru i parabenów

Dajemy rodzicom szansę na decyzję

Jak się dowiedzieliśmy, niektórzy rodzice wolą sami decydować o doborze pieluszki, dlatego oferujemy im możliwość wyboru w ofercie Pampers produktu bez balsamu i perfum. Ponadto pieluchy Pampers Pure produkowane są bez 26 alergenów wymienionych w Unii Europejskiej, lateksu lub kauczuku naturalnego oraz parabenów. Ponadto, żaden ze składników Pampers Pure nie jest poddawany wybielaniu chlorem.

Zagłosuj!

Co myślisz o perfumowaniu pieluszek?

Absolutnie popieram pomysł bezzapachowych produktów dla dzieci!

79 Deklaracje, 67%

Lubię dyskretnie pachnące produkty dla dzieci, o ile są bezpieczne dla mojego Maleństwa.

39 Deklaracje, 33%

Jak myślisz, spróbujesz pieluszek Pampers Pure? Daj nam znać w komentarzu i podziel się swoją opinią na temat stosowania perfum w pieluszkach😊

bubu 17/04/2019 - 12:28

Starannie dobrane materiały dla zdrowego rozwoju Twojego dziecka!

Dbanie o dzieci oznacza także dbanie o świat, w którym rosną. Pampers aktywnie angażuje się w pracę nad optymalizacją zasobów i codziennych prac, aby zmniejszyć negatywny wpływ ich produktów na środowisko!

Pampers Pure

Pampers Pure wykonane są z materiałów roślinnych i odnawialnych

Nowe pieluszki Pampers Pure zaprojektowane są z myślą, aby łączyć staranie dobrane składniki roślinne z niezawodną ochroną Pampers o 12-godzinnej absorpcji. Pampers Pure zawierają składniki pochodzenia roślinnego, takie jak: najwyższej jakości bawełna, celuloza i włókna z trzciny cukrowej. Wszystkie produkowane są przy użyciu 100% odnawialnej energii elektrycznej.

Powszechnie uważa się, że produkty naturalne mogą nie spełniać naszych oczekiwań, dlatego Pampers zwraca szczególną uwagę na ich jakość. Nowa linia Pure oferuje wszystkie korzyści, jakich można oczekiwać od pieluszki Pampers:

 • 12 godzin suchości, aby dziecko pozostało suche przez noc,
 • wyjątkowy system „Hearts Quilt”, który wchłania wilgoć,
 • wskaźnik wilgotności, aby pomóc rodzicom dowiedzieć się, kiedy nadszedł czas na zmianę pieluszki.

Zwiększona liczba składników pochodzenia naturalnego bez uszczerbku dla jakości Pampers:

 1. BioPlastic Polyethylen

  jest wykonany z trzciny cukrowej i stosowany w górnej warstwie pieluszek Pampers Pure. Ma takie same właściwości jak kopalny polietylen wykonany z oleju, ale ponieważ produkuje się go przy użyciu odnawialnych zasobów, sprawia, że jego produkcja jest bardziej przyjazna dla środowiska.

 2. Zmodyfikowana celuloza

  która stanowi rdzeń Pampers Pure, jest również wykonana z materiałów roślinnych. Jest pozyskiwana i certyfikowana w sposób zrównoważony, co oznacza, że nasz dostawca dba o to, jak zbierają i odrastają drzewa, które są kupowane.

 3. Najwyższej jakości bawełna

  sprawia, że pieluszki są miękkie, aby zapewnić komfort naszym dzieciom. Bawełna, której używamy, jest testowana dermatologicznie, aby zapewnić szczęśliwy oraz zdrowy rozwój niemowląt.

Pampers Pure: 100% ochrony, 0% kompromisu

Najprostszym sposobem przekonania się o jakości pieluszek Pure jest wypróbowanie ich! Jeśli jesteś zainteresowany pieluszkami Pure, wypróbuj je i podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

A czy wy wypróbowaliście już wraz ze swoimi Maluszkami nowe pieluszki Pampers Pure? Czy ufacie naturalnym, roślinnym produktom do pielęgnacji dzieci?

Zgoda na pliki cookie