magda_klubpampers 24/09/2020 - 10:05

Sprawdź, czy wykonałaś swoje zadania w projekcie Pampers Pants! ✔

Zwiększ swoje szanse na wygraną miesięcznego zapasu pieluchomajtek Pampers Pants! Sprawdź, czy wykonałaś zadania, które do tej pory przed Tobą postawiliśmy. Jeśli nie, to koniecznie nadrób zaległości! Pamiętaj, aby wszystkie aktywności raportować na swoim profilu Klubowicza.

Klaudia_Kramek

Zdjecie do Klubowiczki Klaudia_Kramek

AniaG

Zdjęcie od Klubowiczki AniaG

ewelina19898

Zdjęcie od Klubowiczki ewelina19898

 1. Opublikuj post w swoich mediach społecznościowych!

  Koniecznie dodaj opis pod postem oraz hashtagi #idealnedopasowanie #PampersPants #KlubPampers. Pamiętaj też o InstaStory oraz relacji na Facebooku!

  Dodaj zdjęcie Dodaj InstaStory

 2. Przekaż próbki i poznaj opinie znajomych!

  Koniecznie zbierz ich spotrzeżenia do Twojej książeczki badania opinii. Odpowiedzi z wypełnionego arkusza koniecznie prześlij poprzez dedykowany przycisk na Twoim profilu Klubowicza.

  Prześlij swoje badanie opinii

 3. Napisz krótką recenzję!

  Czy pieluchomajtki Pampers Pants przypadły Ci do gustu? Koniecznie podziel się swoją oceną na oficjalnej stronie Pampers.pl! Liczymy na szczerą i rzetelną opinię!

  Podziel się opinią o produkcie

 4. Zaraportuj wszystkie aktywności na swoim koncie w Klubie Pampers!

  Użyj dedykowanych do tego przycisków, które znajdziesz na swoim profilu użytkownika.

  Zaraportuj swoją aktywność

 5. Weź udział w mini ankiecie!

  Odpowiedz na 3 krótkie pytania i daj nam znać, co myślisz o pieluchomajtkach Pampers Pants i o projekcie. Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii!

  Wypełnij mini ankietę

Pamiętaj, że po zakończeniu projektu 3 najbardziej aktywne Ambasadorki otrzymają od nas miesięczny zapas pieluchomajtek Pampers Pants!
Nie zwlekaj - już teraz zaraportuj swoje aktywności w projekcie i prześlij nam badania opinii zebrane od swoich znajomych!


Czy wykonałaś już zadania, które do tej pory przed Tobą postawiliśmy? Które z nich podobało Ci się najbardziej? Napisz w komentarzu! 😊

12 Komentarze

Konieczka Verified Połącz przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych ze swoim profilem, aby Twoje konto zostało zweryfikowane. 24/09/2020 - 10:49

Zadania wykonane:)) Najbardziej podobało mi się robienie zdjęć w pantsach , "pampersowe" rozmowy z mamami też były ciekawe:)

SylwiaWilk • 24/09/2020 - 11:16

Misja nadal trwa. 😅 Teraz wiem, że nawet najprostsze zaplanowanie zdjęcia, postu wcale nie jest łatwe. Tym bardziej z większym entuzjazmem, o dziwo, podchodzę do każdego zadania. Najbardziej podobało mi się promowanie Pampers przy pomocy pakietu darmowych próbek. Odnowiłam tyle starych znajomości, a nawet powróciłam do regularnego kontaktu ze starymi, wówczas, przyjaciółmi. Dzięki za tą możliwość!

Soda88 • 24/09/2020 - 12:00

Wykonałam prawie wszystkie zadania. Zostało tylko przeniesienie odpowiedzi z książki z opiniami od mam. Najbardziej podobało mi się robienie zdjęcia córce. To było wyzwanie, aby usiedziała w miejscu jak zaplanowałam :)

kalna Verified Połącz przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych ze swoim profilem, aby Twoje konto zostało zweryfikowane. 24/09/2020 - 12:24

Wszystko zrobione! Najtrudniejsze okazało się uzyskanie informacji i opinii w ankiecie od znajomych, co mnie bardzo zaskoczyło. Najlepsze okazały się filmiki na stories. Przełamałam swoją barierę i sprawiało nam to mnóstwo zabawy :)

iiizunia • 24/09/2020 - 12:48

Wszystko wykonane! To była czysta przyjemność - testowanie waszych pantsów :*

DoNiWe • 24/09/2020 - 13:22

oj tak szybko???? pierwszy raz brałam udział w takim projekcie ale chce jeszcze..takie testowanie to czysta przyjemnośc a jeszcze jak produkt okazuje sie rewelacyjny to juz w ogóle.Jeszcze zostało przenieść opinie mam z ksiązki,choć nie było łatwo o mamy testerki ale sie udało....troszkę musiałam pojeździć i odnowić kontakty ale dzięki temu projektowi wyszło mi to tylko na dobre.Dziękujemy razem z córką za taką mozliwośc

andziulla • 24/09/2020 - 15:10

Już prawie wszystkie zadania wykonane. Tylko zdjęcia nie możemy uchwycić takiego jak byśmy chcieli - posiadamy turboszybkiego maluszka. Ale przynajmniej pieluszki można w przelocie zmienić:)

Miminko • 25/09/2020 - 13:57

Wszystkie zadania wykonane :) czekamy na ogłoszenie wyników :)

Matylda • 26/09/2020 - 09:18

Wszystkie zadania wykonane jedynie brak Facebooka uniemożliwia dodanie informacji o Pantsach za to moj instagram nadrobił z postami :)
To była fajna przygoda szczególnie zbieranie opini znalazłam nawet jednego mężczyznę do testów 🤪 wszyscy byli zadowoleni a szczególnie moj maluszek bo miał suche noce na pewno kupię Pantsy po tym projekcie :)

Aleksnadra • 26/09/2020 - 14:49

💪 Oczywiście dodaje na bieżąco staram sie tataj i wszystkim raportować

marlen23 • 28/09/2020 - 19:06

Wszystkie zadania wykonane, najbardziej podobały mi się rozmowy z mamami na temat pantsow, uwielbiałam ich reakcje gdy mówiły z uśmiechem że pampersy są ekstra i że żałują że wcześniej nie korzystały ale już naprawiły swój błąd i każda ma nowe opakowanie. Super było też zadanie z mierzeniem brzuszka dziecka przed karmieniem jak i po 😁 super projekt! ❤️❤️

Sancia • 28/09/2020 - 21:14

Najwięcej zabawy było z robieniem zdjęć mojej kruszynie sposobała się jej sesja zdjeciowa, miałyśmy Niezły ubaw 🤭😁

Powrót do góry

Zgoda na pliki cookie